17 Eylül 2012 Pazartesi

Şimdi Anaokullu Olduk.1.sınıf mı anaokul mu , öylemi yapsak böyle mi yapsak, 2 yıl kreşe gitti 1 'e mi başlatsak..daha çok küçük ne yapsak vs.....tartışmaları son buldu nihayet. irem bugün itibariyle anaokuluna başladı. Gerçi geçen hafta da uyum programı çerçevesinde 1 saat götürüp getirmiştik.. Ama bugün 12.30 tan 5 'e kadar kaldı kuzucum okulda. Ve son derece rahattı , alışkındı...Öğretmenini de çok sevdik. Tatlı bir bayan.
Öğlencilikte rahatmış buarada. En azından bu dönem erken yatırma derdinden kurtuldum::))
16 Eylül 2012 Pazar

Minik Su Kuşum...

Küçüklüğünden beri pek meraklı irem hanım denize , havuza...Yorulmak , korkmak nedir bilmez hiç. Benim bile kayarken korktuğum upuzun kaydıraklardan kayar , hiç düşünmeden atlar derin havuzlara ,defalarca...
4 yaşını doldurduğundan beri bizde hep göndermeyi istedik aslında yüzme kursuna . Ama hep bir aksilik çıktı ve nasip olmadı bir türlü..Ve nihayet başlayabildi irem hanım yüzme kursuna..Kolluksuz , yeleksiz hocasıyla havuza ilk atladığında oturduğum yerden kalbim çıkacaktı neredeyse.
Bu yaz amatörce kıyılarda yüzmeye çalışsa da minik balığım , sanırım önümüzdeki yaz profosyonel bir yüzücü olarak boy gösterecek derin sularda..Tabi Allah'ın izniyle devam edebilirsek...
13 Eylül 2012 Perşembe

Hayırlı sebebimiz::)))


Kızçelerimin amcasını da evlendirdik sonunda hayırlısıyla::)
Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz kendilerine efendim....

7 Eylül 2012 Cuma

Tatil gezince tatildir aslında...

Tatile çıkmamıza 2 gün kala orta kulak iltihabından dolayı 39 derecelere çıksa da berra'nın ateşi hastalık falan dinlemedik , 2 aile çıktık altınoluğa doğru yola...Ama hiç yormadı berra hanım bizi , aksine ilaçlarında etkisiyle sürekli uyudu::))) Ve altınoluk havası yaramış olmalı ki iyileşiverdi kuzucuk orada..
Hayırlı bir sebepten ötürü:) kısa süren tatilimize çok yer sığdırdık biz..
Asos Behramkale , kadırga koyu , Mıhlı şelalesi , Ayvalık , cunda adası , sarımsaklı sahili , şeytan sofrasında gün batımı , Hasanboğuldu ve sütüven şelalesi , Tahtakuşlar müzesi derken bitiverdi tatilimiz..
Çok kilometre katettik , çok gezdik , çok eğlendik , çok yüzdük, taşsız sarımsaklı denizini çok sevdik:)

Böyle birşeydi işte , güzeldi....