21 Nisan 2008 Pazartesi

İyiki doğdun minik kızım (Naz irem 1 yaşında)


Hayatıma renk katıldığı ve herşeyin bir anlam kazandıgı günün üstünden tam 1 yıl geçti, güzel kızım Naz İrem 1 yasına girdi!!!
İyi ki doğdun dünya güzeli kızım.1 yıl önce 21 nisan saat:13:05'te hayata yumuk yumuk gülen gözlerin, yaşama açılan en güzel pencerem oldu bugün benim. Şimdi huzurlu uykunda tatlı tatlı uyurken,sen bilmeden şekilleniyor geleceğin.
Ne zor seni kelimelere dökebilmek, ne zor bendeki seni şekillendirebilmek...Bir cana yaşam katabilmek olağanüstü bir mucize gibi gözüksede, geçen yılların, can kattığın bedeni bağımsız ruhuyla şekillendirdiğini gördükçe anlıyorsun gerçek mucizeyi.nazar değmesin....İyi ki geldin dünyama maviş kızım, İyi ki Varsın!Düne bağlayan yanım, yarına açılan aydınlığım... Hayallerimin gerçeği, gerçeğin en güzel rüyalarla beslenen halisin. O güzel gözlerinde hep gülüşler oynaşsın dünya güzeli kızım.Altından kalkamayacağın dertler uğramasın sana, hayallerine çelme takacak düş kırıklıkları çıkmasın yoluna...Umut dolu düşlerin, bitmeyen gülücüklerin izi olsun yarınlarında. Seni seviyorum minik balığım..İyi ki katıldın yaşantıma, anlam kattın her anıma...


AnnenElif

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder