27 Nisan 2011 Çarşamba

Uykuuu , uykuu, bütün istediğim buyduuu::))))

Sürekli bir yorgunluk , halsizlik var üzerimde son zamanlarda..

Bir türlü gelemeyen baharın , iyice düzensizleşen TSH hormonlarımın ve bir de minicik bir durumun?? ;) bunda çok etkisi var tabi..
Leyla gibi dolaşıyorum iş yerinde..Bilgisayarın başına oturduğum an kapanıyor gözlerim...Ah bu işyerlerinde bir de uyku odası olsa ya yasa gereği:))


Masamın üzerinde işlenmeyi bekleyen formlar ve raporlar , yapmak istediğim onca şey , bitirilmeyi bekleyen birsürü kitap , irem'le yapılacak bir sürü faaliyet ve evde düzenlenmeyi bekleyen dolaplar , çekmeceler için bana enerji gerek..Ama öncesinde şu masamın kenarına kıvrılıp bir uyumam gerek:)


Dipnot: Fotoğraflar odamdaki deniz akvaryumundan. Akvaryumun içinde bulunan balıklar , anemonlar , mercanlar , rengarenk şakayıklar , onlarca deniz minareleri ve arasırada olsa kayalıkların arasından korka korka başını çıkaran karides bir nebzede olsa rahatlatıyor beni. O yaratılış harikalarına her baktığımda onları bu kadar kusursuz yaratan Allah'a bir kez daha şükrediyorum..

26 Nisan 2011 Salı

Sevdim Seni "4"
Nedense sevdim ben bu dört yaşı ...

Tamam eskiye göre daha haraketli ,az biraz daha inat , daha bir "dediğim dedik çaldığım düdük" olsa da daha arkadaş ,daha bir anlayışlı sanki bana..

Kendi istekleri var , sevdikleri , sevmedikleri , arkadaşları , heyecanlanmaları var ...Okulda yaşadıklarını , gördüğü rüyaları tatlı tatlı anlatması var..Onunla hayat hergeçen gün daha zevkli...

İlk defa bu sene doğum günü için heyecanlandı irem. İlk defa bu sene gelecek hediyeleri çok merak ettiğini söyledi..Kıyafetine çok ama çok önem verdi..
Ve ilk defa bu sene doğum günü için hazırlık yaparken bana teşekkür etti::)))

Velhasıl-ı kelam, netice-i meram 4 yaşına kadar doğum günü kutlanmasa da olurmuş::)))