3 Nisan 2012 Salı

En değerli postumuz::))
İrem'in okulunda özel olarak isteyen ailelerin çocuklarına kuran eğitimi de veriliyor.
Küçük yaşta verilen bu eğitimin daha kalıcı ve etkili olduğunu bildiğimizden ve yine erken yaşta öğrenilen kuran'ın ruhsal ve bedensel sağlığı ve hafızasının gelişimi için çok faydalı olduğunu düşündüğümüz için biz de hep istedik irem'in kuran öğrenmesini.
Daha yaşı küçük diye geciktirilen kuran ve dini eğitim eksikliği çocuğun ruh ve zihin dünyasında ciddi boşluklara sebep olur. Bu eğitimler çocuğa ilerde daha zor gelir. Ve ne yazık ki bu çocuk ailenin karşısına problemli bir çocuk olarak bile çıkabilir.
Bu nedenle geçen sene başlayan süre ezberleme , anlatımlı - oyunlu peygamberler ahlakı ve hayatı derslerine bu sene başında kuran eğitimi de eklenmişti.
İrem'i sıkmamak adına öğretmeniyle beraber aylara bölerek yavaş yavaş çalıştırmalarımız neticesinde yaklaşık 2 ay önce geçmişti irem aslında kurana. Ama sınıfında kuran'a geçmek üzere olan diğer arkadaşlarını da beklediler.
Ve nihayet kuran törenimizi de yaptık , heyecanla..Veeee kaptık öğretmenimizin hediyesi kocaman gamze bebeğimizi::))
Allah'a şükrettik bol bol.
Ve gurur duyacağımız daha nice başarıların da yanında olmayı diledik.


3 yorum:

  1. Maaşallahhhh...Tebrik ederim İrem'i :)

    YanıtlaSil
  2. Oy masallah :) benim de 6 yasimdan kalma ayni sebepten hediye orgulu bir bebegim var. Anisi, manasi cok buyuk oluyor. Tebrik ederim iremi :)

    YanıtlaSil
  3. aferin ireme ve kocaman bir masallah..

    YanıtlaSil