26 Temmuz 2011 Salı

23 haftalık olduk:)


Bu hafta itibariyle 23 haftalık oldum. (22+2) Nasıl geçti o kadar hafta ben bile hiç anlamadım ..Bundan sonrasıda aynı rahatlıkla ve hızla geçer inş.Artık daha iyi hissediyorum minik bezelyenin hareketlerini. Karnımın içinde dört dolanıyor sanki ::))Karnım yavaş yavaş şiştikçe hamile olduğumun daha bir farkına varmaya başladım :) Aslında hafta hafta yazmak istiyordum bendeki değişiklikleri ama ilk baştan beri hamilelikle ilgili bendeki bu boşvermezlik ve hamileliğe adapte olamama tavrı sanırım buna engel oldu::))
İrem doğduktan birkaç ay sonra blog tutmaya başlamıştım. O hamileliğim ile ilgili de fazla kayıt yok elimde..

Ultrasonda artık resmen bir bebek görüyoruz ellerini , kollarını oynatan, esneyen , başparmağını emen..İrem bile farkedebiliyor artık. Son kontrolde "eline eldiven takmış kardeşim " diye tutturdu , doktoru bile güldürdü..İrem'in dilinde sürekli kardeşi , o doğunca ne yapacağımızla ilgili hayaller kurup duruyoruz birlikte. Hepimizden daha heyecanlı ..Hareketlerine , konuşmalarına baktıkça çok iyi bir abla olacağını düşünüyorum , yanılmam inş..


İrem , herzaman sakin bir bebekti, tamam arada her çocuk gibi huysuzlukları olsa da genel tabloya baktığımızda beni , bizi fazla yormadı.. Allah' a şükür geçen sene yaşadığımız göz rahatsızlığı dışında başka büyük bir rahatsızlığı da olmadı..Gelecek olan da , ablasına benzer , sağlıkla , mutlulukla kucağımıza alırız inş.


1 yorum:

  1. hamile oldugunu bilmiyordum,hayilri olsun bebk,saglikla devam etsin,saglikla dogsun insallah...

    Hepimizin dilegi bir günlük tutmak ama hayat maalesef bazi seylere izin vermiyor...sevgiler.

    YanıtlaSil